Terug naar beginpagina
Terug naar clubwedstrijd
 
 

2 0 2 2 - Uitslag per film

 
BEGINNERS
Andre Delrue - Rond de Baltische Zee *** LAUREAAT76
Didier Delattre - Impressions of Dubai & Abu Dhabi *** VICE-LAUREAAT74.7
Didier Delattre - Impressions of Egypt73.7
 
GEVORDERDEN
Jef Van Gompel - de ondraaglijke zwaarte van het bestaan *** LAUREAAT80.7
NoŽl Canoot - De Grote trek *** VICE-LAUREAAT78.7
Leo Bernaerd - Wonderful Wales 78.3
Roland Pollet - Dwalen door de mooiste dorpen van de Aveyron77.3
Julien De Jaeger - Kiezen voor Kansen76.7
Paul Naessens - El Camino ... Alternativo76.3
Robert Matthys - Madeirezen, een volk apart76.3
Luc Vercauteren - een nachtelijk avontuur76.3
Annie Goossens - NamibiŽ, een paradijs gevuld met natuurschatten75
Robert Matthys - Wolga-Baltic-Waterway73.7
Hubert De Wulf - Versche Gernoars73.7
Etienne Veeckman - Glas Etude73.7
Inge Vanoverschelde, Hubert De Wulf, Eric De Rous - 300 jaar Onze Lieve Vrouw van Ver-Assebroek72.7
 
1-MINUUT FILMS
Jef Van Gompel - ZEN *** LAUREAAT
 
 
> EREPRIJZEN
 
KBAC-trofee aan de laureaat bij de gevorderden
Jef Van Gompel - de ondraaglijke zwaarte van het bestaan
 
KBAC-trofee aan de laureaat bij de beginners
Andre Delrue - Rond de Baltische Zee
 
KBAC Prijs voor de laureaat bij de 1-minuutfilms
Jef Van Gompel - ZEN
 
Reeksprijs bij de fictie-films (speelfilm, genre, anim.) geschonken door de KBAC
Didier Delattre - Impressions of Dubai & Abu Dhabi
 
Reeksprijs bij de non-fictie-films (doc, reisfilm, rep.) geschonken door de KBAC
NoŽl Canoot - De Grote trek
 
 
>BIJZONDERE PRIJZEN
 
Leo Bernaerd voor een technisch goed uitgevoerde sonorisatie
Didier Delattre - Impressions of Dubai & Abu Dhabi
 
Robert Bernaerd voor een mooi uitgewerkt reisverslag
Robert Matthys - Wolga-Baltic-Waterway
 
Julien De Jaeger voor een documentaire met een actuele en leerrijke inhoud
Paul Naessens - El Camino ... Alternativo
 
Hubert De Wulf voor het gebruik van beeldtaal of filmische overgangen
Roland Pollet - Dwalen door de mooiste dorpen van de Aveyron
 
Jacques Filliaert voor een film die geen reisfilm is
Etienne Veeckman - Glas Etude
 
Robert Matthys voor de oudste deelnemer
Julien De Jaeger - Kiezen voor Kansen
 
Masterveil voor een goede documentaire of reisfilm
Leo Bernaerd - Wonderful Wales
 
Huguette De Keersgieter voor een komisch aspect
Etienne Veeckman - Glas Etude
 
John De Prest voor een goed camerawerk
Didier Delattre - Impressions of Egypt
 
Leslie Eggermont voor een verzorgde documentaire
Hubert De Wulf - Versche Gernoars
 
Annie Goossens voor een zeer goede sfeerschepping door gebruik van oud & nieuw beeldmateriaal
Robert Matthys - Madeirezen, een volk apart
 
Willy Canon en Theo Van Hoorickx voor het filmen in moeilijke omstandigheden
NoŽl Canoot - De Grote trek
 
Patrik Timmerman voor een goede natuurfilm
Luc Vercauteren - een nachtelijk avontuur
 
Rik bossu voor een goede sonorisatie
Annie Goossens - NamibiŽ, een paradijs gevuld met natuurschatten
 
Marc Vereecke voor de historische waarde van de film
Inge Vanoverschelde, Hubert De Wulf, Eric De Rous - 300 jaar Onze Lieve Vrouw van Ver-Assebroek
 
Lucien Wullaert voor het kunstzinnige aspect in de film
Jef Van Gompel - de ondraaglijke zwaarte van het bestaan
 
Willy Bloes voor het goed gebruik van dronebeelden in de film
Julien De Jaeger - Kiezen voor Kansen
 
Didier Delattre 1 voor de 1e in de algemene rangschikking
Jef Van Gompel - de ondraaglijke zwaarte van het bestaan
 
Didier Delattre 2 voor de 2e in de algemene rangschikking
NoŽl Canoot - De Grote trek
 
Didier Delattre 3 voor de 3e in de algemene rangschikking
Leo Bernaerd - Wonderful Wales
 
Didier Delattre 4 voor de 4e in de algemene rangschikking
Roland Pollet - Dwalen door de mooiste dorpen van de Aveyron
 
Didier Delattre 5 voor de 5e in de algemene rangschikking
Julien De Jaeger - Kiezen voor Kansen
 
Paul Naessens voor een origineel idee
Jef Van Gompel - ZEN
 
 
Webdesign by Schuppe -- Webmaster: Leo Bernaerd -- Lay-out & Inhoud: © KBAC