Terug naar beginpagina
Terug naar clubwedstrijd
 
 

2 0 1 2 - Uitslag per film

 
BEGINNERS
Robin Lepoutre - Kristof Declerck - De weg terug 74.4 *
Paul Naessens - De Hani in China 73.6 *
Paul De Reygher - Roken is 72.2 *
Jan Emmen - De Blikken 72.0 *
 
GEVORDERDEN
Leslie Eggermont - De Loft 79.6 *
Franky Van Daele - Karel De Bevere - Mathilde 75.8 *
Robert Matthys - Rum, een destillaat van suikerriet 75.6 *
Olivier Grenelle - Een wals in 4 tijden 75.2 *
Franky Van Daele - Nochile 75.0 *
Franky Van Daele - 10 74.4 *
Leo Bernaerd - Wanneer ? 73.8 *
Franky Van Daele - Exit 73.6 *
Marc Bienstman - Slagader van de Vlaamse Ardennen 73.0 *
Kaatje Desramault - Droomflitsen in realiteit 73.0 *
Julien De Jaeger - Lekker, lieve, lust 71.8 *
Franky Van Daele - Dans van de Cnidaria 71.6 *
Jacques Verniest - Jacques Filliaert - Ivan en zijn Oldtimers 69.0
Marc Bienstman - Karel De Bevere - Acrobeat 68.6
 
*: geselecteerd om deel te nemen aan Provinciale wedstrijd
 
> EREPRIJZEN
 
KBAC-trofee aan de laureaat bij de gevorderden
Leslie Eggermont - De Loft
 
KBAC-trofee aan de laureaat bij de beginners
Robin Lepoutre - Kristof Declerck - De weg terug
 
Reeksprijs bij de Fictie-films (speelfilm, genre, animatie) geschonken door de KBAC
Franky Van Daele - Karel De Bevere - Mathilde
 
Reeksprijs bij de Non-Fictie-films (documentaire, reisfilm, reportage) geschonken door de KBAC
Robert Matthys - Rum, een destillaat van suikerriet
 
Prijs CvB- aan de vice-laureaat van de algemene rangschikking
Franky Van Daele - Karel De Bevere - Mathilde
 
Prijs WEVAC aan de derde gerangschikte van de algmene rangschikking
Robert Matthys - Rum, een destillaat van suikerriet
 
Ereplaket van de prov. West-Vlaanderen voor een film met een West-Vlaams aspect bij de Gevorderden
Julien De Jaeger - Lekker, lieve, lust
 
Ereplaket van de prov. West-Vlaanderen voor een film met een West-Vlaams aspect bij de Beginners
Robin Lepoutre - Kristof Declerck - De weg terug
 
 
> BIJZONDERE PRIJZEN
 
Yves Roose, schepen van de stad Brugge voor de goede belichting
Leslie Eggermont - De Loft
 
Yves Roose, schepen van de stad Brugge voor het goede idee en opbouw
Olivier Grenelle - Een wals in 4 tijden
 
Leo Bernaerd voor een technisch goed uitgevoerde sonorisatie
Franky Van Daele - Exit
 
Raf Hoste voor een film waarin de menselijke waarden worden beklemtoond
Leo Bernaerd - Wanneer ?
 
Robert Bernaerd voor de goede animatie
Franky Van Daele - Nochile
 
Raymond Borguet voor een goede fotografie (gevorderden)
Franky Van Daele - Dans van de Cnidaria
 
Raymond Borguet voor een goede fotografie (beginners)
Jan Emmen - De Blikken
 
Werner Van Branteghem voor goede huwelijk tussen beeld en geluid
Leo Bernaerd - Wanneer ?
 
Christiane De Milt voor een toeristisch aspect
Marc Bienstman - Slagader van de Vlaamse Ardennen
 
Willy Van De Vijver voor film met goede smaak
Julien De Jaeger - Lekker, lieve, lust
 
Willy Van De Vijver voor de montage-effecten
Robin Lepoutre - Kristof Declerck - De weg terug
 
Jacques Filliaert voor een aangrijpend aspect
Leo Bernaerd - Wanneer ?
 
John De Prest voor de humor in de film
Paul De Reygher - Roken is
 
Leslie Eggermont voor een documentaire met didactische waarde (gevorderden)
Robert Matthys - Rum, een destillaat van suikerriet
 
Willy Canon, Theo en Tommy Van Hoorickx en Jan Emmen voor de fantasie
Kaatje Desramault - Droomflitsen in realiteit
 
Jacques Verniest voor een goede speelfilm
Leslie Eggermont - De Loft
 
Robert Matthys voor de beste reisfilm (beginners)
Paul Naessens - De Hani in China
 
Patrik Timmerman ter aanmoediging voor de film met het minst aantal punten
Marc Bienstman - Karel De Bevere - Acrobeat
 
Patrik Timmerman voor een film met uitgesproken technische informatie (gevorderden)
Jacques Verniest - Jacques Filliaert - Ivan en zijn Oldtimers
 
Marc Bienstman voor een goede generiek
Olivier Grenelle - Een wals in 4 tijden
 
Willy Maene voor de productiefste cineast
Franky Van Daele - 10
 
Julien De Jaeger voor de nederlandstalige commentaar
Franky Van Daele - Karel De Bevere - Mathilde
 
Gianni Richetta voor de kleur in de film
Paul Naessens - De Hani in China
 
Gianni Richetta voor het milieubewuste aspect
Marc Bienstman - Slagader van de Vlaamse Ardennen
 
Arto-Silk-Art-Crafts voor de hoogste score van een vrouwelijke deelneemster
Kaatje Desramault - Droomflitsen in realiteit
 
foto: Hugo Decraemer
 
Webdesign by Schuppe -- Webmaster: Leo Bernaerd -- Lay-out & Inhoud: © KBAC